Eşya taşırken , evden eve nakliyat bursa firmalarının en çok tercih ettiği yöntemlerin başında asansörlü taşımacılık geliyor. Peki asansörlü evden eve nakliyat güvenli mi ya da pahalı mı?

Salon mobilyaları, beyaz eşya, çocuk odası, yatak odası mobilyaları gibi taşınması zor mobilyalar söz konusu olduğunda, asansörlü eşya taşımacılığı işleri son derece kolaylaştıran bir uygulama. Özellikle dar koridorlu binalarda taşıma işlemini hızlandırarak, eşyalarınızın sürtünme, çizilme gibi istenmeyen şekillerde zarar görmesini engellemiş oluyor.

evden eve nakliyat

Eşya Taşıma Nasıl Yapılır?

Asansörlü evden eve nakliyat sistemi sayesinde, demonte edilerek taşınacak pek çok eşyanızı, olduğu gibi taşıyarak, sökme -kurma masrafından da kurtulabilirsiniz.

Bursa evden eve nakliyat fiyatlarını araştırırken asansörlü taşımacılık hizmeti verip veremediklerini sorarsanız, son anda sorun yaşamamış olursunuz. Son dönemde asansörlü taşımacılık sırasında meydana gelen kazaları göz önünde bulundurarak, hem ailenizin hem de eşyalarınızın güvenliği için bu işte tecrübeli köklü bir evden eve nakliyat firması seçmeye özen gösterin.

Yeni evinizin kaçıncı katta olduğu, balkon girişlerinin genişliği ve eşyalarınızın asansörlü taşımacılığa uygun olup olmadığı son derece önemlidir. Evden eve nakliyat fiyatı ucuz olan güvensiz bir firma ile çalışmak yerine, tanınmış ve iyi referansları olan tecrübeli bir firma tercih etmelisiniz.